Telefon: +420 724 699 357 | E-Mail: prodejna@lemer.cz

LEHKÉ, TICHÉ, VYSOCE VÝKONNÉ

Objevte zcela nový komfort při práci na zahradě. Živý plot je ostříhán. Listí odstraněno.
Dřevo pořezáno. Trávník upraven. A Vy jste v pohodě. Lehce tiše, a s vysokým výkonem
následuje toto nářadí sebemenší pohyb Vaší ruky a přitom pracuje s efektivním výkonem.
To je energie z akumulátoru. Battery Power. Made by STIHL.
ZAHRADNÍ NŮŽKY STIHL HSA 56
Ovládání HSA 56 je zcela bez námahy. Nízká hmotnost propůjčuje Vaší práci nebývalou lehkost. S ní vytvarujete Váš živý plot přesně podle svých představ. Pomocí HSA 56 v pár okamžicích vytvarujete keře a ostříháte bez námahy dokonce i zanedbané živé ploty. Bez problémů a bez ochrany sluchu. Oboustranný nůž soustřeďuje řeznou sílu přesně do místa, kde je požadována. Výsledek: perfektní stříhání. Překvapivě nízká hmotnost 3,7 kilogramu (s AK 10), snadné ovládání a maximálně snížené hodnoty vibrací Vám usnadňují práci. A aby byly i Vaše zahradní nůžky opět rychle a správně připraveny pro další použití, nabízí STIHL rozpouštědlo pryskyřice STIHL Superclean. Jednoduše se po použití nastříká na nože, nářadí se nechá krátce běžet a hotovo. S jedním nabitím akumulátoru zvládnete při konečném tvarování až 70 metrů čtverečních (s akumulátorem AK 10 a při výšce živého plotu 2 metry) resp. 140 metrů čtverečních živého plotu (s akumulátorem AK 20 a při výšce živého plotu 2 metry).
VYŽÍNAČ STIHL FSA 56
S novým akumulátorovým vyžínačem od firmy STIHL budete pracovat s vysokým výkonem a přesností. Díky jeho nízké hmotnosti se snadno ovládá. A protože je FSA 56 zaměřen na výkon s nízkou hlučností, udělá radost i Vašim sousedům. Dokonale vyvážený FSA 56 s možností nastavení rukojetí a nastavitelnou délkou tyče se optimálně přizpůsobí Vašemu způsobu práce a Vaší postavě. Díky tomu a vysokému žacímu výkonu zvládnete snadno i údržbu obtížně dosažitelných míst ve Vaší zahradě. Snadná výměna cívky se strunou, prodloužení tyče stisknutím tlačítka, rychlá montáž volitelného distančního ochranného krytu nebo bezpečná manipulace s akumulátorem. S akumulátorovým vyžínačem od firmy STIHL je práce na zahradě rychle hotová. Na jedno nabití akumulátoru začistíte až 500 metrů (s akumulátorem AK 10), resp. 1000 metrů (s akumulátorem AK 20) okraje trávníku.
MOTOROVÁ PILA STIHL MSA 120 C-BQ
Legendární historie motorových pil Stihl se setkává s moderní akumulátorovou technologií. Výsledkem je skvěle ovladatelná MSA 120 C-BQ. Je kompaktní, vysoce výkonná, lehká a mimořádně tichá. Je výsledkem 90 let zkušeností firmy STIHL získaných při vývoji a výrobě, ale i ze zpětné vazby při používání těchto strojů v praxi. S MSA 120 C-BQ budete s dostatečným výkonem řezat keře a větve. Přitom je se svými 3,7 kilogramy tak lehká, že Vám umožňuje suverénní pohyb i v hustých dřevinách. Pilové řetězy STIHL se vyrábí již po desetiletí výhradně ve specializovaném závodu na výrobu řetězů ve Švýcarsku. Řetězy STIHL pracují obzvláště přesně, prochází snadno dřevem a výsledkem je čistý řez. Snadné napínání i výměna řetězu. U akumulátorových motorových pil STIHL máte výkon a napínání řetězu dokonale pod kontrolou. S jedním nabitím akumulátoru zvládnete až 100 řezů (s akumulátorem AK 20 při řezání hranolů 10 x 10 centimetrů).
FOUKAČ STIHL BGA 56 
S překvapivou silou, tiše, především ale pohodlně: Tak se Vám bude pracovat s Vaším novým foukačem BGA 56. Lehké, výkonné nářadí odstraní bez námahy listí a posečené či ostříhané zbytky rostlin. Zbavte trávník, dvůr a cesty listí, posečené a ostříhané zelené hmoty nebo nečistot. Kompaktní BGA 56 je přitom tichý a ovládá se zcela intuitivně. Výsledek našich desetiletí trvajících zkušeností: Foukač je vyvážený, ergonomický a šetří namáhání zápěstí. BGA 56 lze přizpůsobit ve třech stupních individuální výšce těla popř. příslušnému použití. Zabráníte tak zbytečné ztrátě foukací síly kvůli velké vzdálenosti od země. S jedním nabitím akumulátoru odstraníte až 600 čtverečních metrů listí (s akumulátorem AK 20 při suchém listí na asfaltu).

Comments are closed.