Telefon: +420 724 699 357 | E-Mail: prodejna@lemer.cz

Zpříjemněte si začátek nové sezóny a pořiďte si skvělé zahradní pomocníky za výhodnou akční cenu! Podívejte se na všechny stroje v akci a vyberte si ten pravý pro vás!

 

Motorové pily v akci

Motorové pily v akci

Ať už se zajímáte o akumulátorovou pilku pro domácí využití nebo o profesionální benzínovou pilu pro těžbu, od 1.4. do 30.6. 2020 je ta nejlepší doba na pořízení nové pily STIHL!

Křovinořezy a vyžínače v akci

Křovinořezy a vyžínače v akci

Od 1.4. do 30.6. 2020 je snížena doporučená prodejní cena mnoha křovinořezů a vyžínačů STIHL. Počínaje malými elektrickými strunovými vyžínači, přes akumulátorové stroje ve výhodných SETech až po extrémně výkonné benzínové stroje pro profesionální nasazení v nejnáročnějším terénu.

Zahradní nůžky v akci

Zahradní nůžky v akci

Vybírejte mezi benzínovými, elektrickými a akumulátorovými zahradními nůžkami ty, které budou nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a nezapomeňte na výhodné SETy!

Sekačky v akci

Sekačky v akci

S jarním slevami nabízíme od 1.4. do 30.6. mnoho modelů sekáček: benzínových, elektrických, akumulátorových, robotických i zahradní žací traktory.

Zahradní technika v akci

Zahradní technika v akci

Prohlédněte si další zahradní techniku, která je od 1.4. do 30.6. v akci: tlakové čističe, rotační kypřiče, zahradní drtiče a foukače…

Akce na motorové rosiče

Akce na motorové rosiče

Od 11. 3. do 30. 6. snižujeme cenu motorových rosičů SR 200, SR 430 a SR 450 až o 2 000 Kč.

.

Comments are closed.