Telefon: +420 724 699 357 | E-Mail: prodejna@lemer.cz

Křovinořezy a další zahradní technika se slevami od 1. 4. do 31. 5.

Na jaře nás na zahradě všechny čeká spousta práce. Ulehčete si ji za pomoci strojů STIHL. Právě teď jsou za výhodnější cenu.

V náročném terénu a především všude tam, kde nelze použít zahradní sekačky, jsou vyžínače a křovinořezy STIHL ve svém živlu. V závislosti na výkonu motoru a řezném nástroji řeší rozsah prací od začišťování okrajů trávníků až po prosvětlování sukovitých křovin. Různé výkonové třídy usnadňují výběr nářadí optimálně odpovídajícího Vašim potřebám. V nabídce máme nejrůznější typy a teď jsou navíc díky Jarní akci za výhodnou cenu.

Vyberte si ze široké nabídky ten nejvhodnější právě pro Vás.

Akce STIHL FS 2021

 

Některé v minulém roce přebujely, jiné potřebují vytvarovat. Práce s keři nebo živými ploty téměř nikdy nekončí, a proto je důležité mít po ruce pomocníka, který dokáže kdykoliv zasáhnout. Pořiďte si jednoho takového se značkou STIHL. V nabídce máme nejrůznější typy a teď jsou navíc díky Jarní akci za výhodnou cenu. Po celou sezonu díky nim hravě zvládnete úpravu živých plotů, zarovnání keřů i krocení jakékoliv přerostlé zeleně.

Akce Stihl HS 2021

 

Dále probíhá akce na vybrané motorové rosiče, rotační kypřiče, provzdušňovače, rozbrušovací stroje, jamkovače a drtiče.

Dále Vám při jarním úklidu nesmí chybět vysokotlaké čističe, které efektivně odstraní nečistotu spojením vody a vysokého tlaku při údržbě okolí domu, zemědělské techniky i veřejných prostranství. Podívejte se na nabídku akčních modelů a vyberte si pro Vás ten nejvhodnější.

 

Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 724 699 357, emailu prodejna(a)lemer.cz nebo osobně na provozovně Masarykova 1037/203 naproti Městskému stadionu v Ústí nad Labem. Máme stále otevřeno a těšíme se na Vás.

Comments are closed.