Telefon: +420 724 699 357 | E-Mail: prodejna@lemer.cz

Sekačky bez provzdušňování BRILL

 • Sekačky elektrické Brill Evolution
 • Sekačky benzínové Brill Steelline XLR a XL
 • Sekačky benzínové Brill Aluline
 • Sekačky elektrické a benzínové Brill Basic

Vývoj v oblasti zahradních strojů se spalovacím motorem směřuje především k poskytování maximálního komfortu uživateli a také k ohleduplnosti vůči životnímu prostředí. Travní sekačky jsou stále častěji vybavovány pohodlným elektrostartem, či dokonce volitelnou rychlostí pojezdu. Benzinové sekačky řady BRILL Steelline umožňují volit mezi 4-mi způsoby sečení s bočním výhozem, zadním výhozem nebo sběrem do koše, či mulčováním. Tuto volbu nabízejí rovněž sekačky Aluline s hliníkovým tělem. Sekačky této řady mají ve svém portfoliu také profesionální model se spojkou nože. Velká pojezdová kola u obou zmiňovaných řad poskytují výbornou manévrovatelnost i v členitém terénu. Všechny sekačky Steelline a Aluline byly vyvíjeny v Německu a jsou vyráběny v Rakousku

Více informací o sekačkách bez provzdušňování na stránkách výrobce
689
691
893
694

Sekačky s provzdušňováním BRILL

Hattrick zahrnuje tři důležité funkce v jednom stroji, které zaručují potřebnou péči pro zdravý základ pěstěného trávníku: provzdušňování, sečení a sbírání. Motorem poháněný provzdušňovací válec důkladně zbavuje trávník plsti a mechu. Je osazen robustními ocelovými péry, které podle nastavení výšky zdvihu pronikají do půdy.

Dvoukanálový systém proudění vzduchu elektrické sekačky zaručuje ideální parametry sečení a sběru za všech podmínek. Vyčesaná travní plsť, řezivo a mechové polštáře jsou zachycovány v prostorném sběrném koši. Komfortní panel s ergonomicky tvarovaným držadlem a praktickým nosičem kabelu je zvláště užitečný pro manipulaci se sekačkou.

Hattrick – Neobyčejně nadaná sekačka

Více informací o sekačkách s provzdušňováním na stránkách výrobce
35

Zahradní traktory BRILL

Zahradní traktory BRILL se vyznačují vysokým komfortem a spolehlivým výkonem při sečení. Jsou osazeny výkonnými motory, hydrostatickou či mechanickou převodovkou a některé z nich také elektromagnetickým spouštěním nožů. Zcela unikátní je systém elektrického vyklápění sběrného koše ovládaného přepínačem. Tento systém vyprazdňování koše lze navíc u kteréhokoliv modelu nové řady T dodatečně nainstalovat. Zahradní traktory jsou vyráběny se šířkami záběru 74, 92 a 102 cm. Nové zahradní traktory Crossover řady T mají sekačky s šířkami záběrů 95, 105 a nově také 125 cm.Od modelu 92 jsou vybaveny asynchronním žacím mechanismem s dvěmi zesílenými noži vytvářejícími optimální nasávací efekt.

Vysoký výkon sečení zajišťují osvědčené jednoválcové a dvouválcové motory Briggs & Stratton a Honda.

Více informací o zahradních traktorech na stránkách výrobce
822

Postřikovače BRILL / GLORIA

 • Postřikovače GLORIA pro průmysl a řemesla
 • Postřikovače GLORIA pro dům a zahradu
 • Pístové, zádové postřikovače GLORIA
 • Postřikovače GLORIA pro průmyslové čištění
 • Designové postřikovače GLORIA GROW
 • Postřikovače GLORIA pro malíře
 • Postřikovače akumulátorové GLORIA
 • Dávkovací systém Klick&GO

Postřikovače GLORIA pro dům a zahradu

Tyto postřikovače jsou využívány v domácnostech pro postřik balkónových květin nebo sazenic a keřů nebo pro různorodé aplikace ve zdravotnictví a zemědělství.

Postřikovače GLORIA pro průmyslové použití

Postřikovače GLORIA Profiline nabízejí komplexní řešení pro specializované použití v betonářském a stavebním průmyslu k aplikaci např. látek na bázi oleje, v autoopravárenství při péči o vozidla, při čištění v potravinářském průmyslu, v malířském odvětví, v zemědělství pro čištění a desinfekci, v oboru desinsekce při hubení škůdců, stejně jako v oboru desinfekce k potlačení epidemií.

Více informací o postřikovačích na stránkách výrobce
644
629
742
409

Vertikutátory BRILL

Vertikutace trávníku je nezbytnou podmínkou pro dosažení dokonalého vzhledu pěstěného trávníku. Jen výkonný vertikutátor efektivně odstraní mech, plsť, starou a odumřelou trávu. V opačném případě nemají vzduch, voda a živiny přístup k travním kořenům. Nepropustná travní plsť neumožňuje hluboké zakořenění travních stébel a rovněž vytváří podmínky pro bujení plísní.

Jarní kůra pro zahradu

Více informací o vertikutátorech na stránkách výrobce
34
33

Vřetenové sekačky BRILL

Řez ostřím vřetenové sekačky šetří stébla trávy stejně, jako by byly stříhány nůžkami, čímž zamezí roztřepení stébel a jejich následnému zežloutnutí.

Menší až střední travnaté plochy upraví vřetenové sekačky od Brillu velmi rychle. Dokonalý střih jako u “anglického trávníku” zajišťuje vřetenový nůž ze speciální tvrzené oceli s precizním broušením a bezdotykovou technikou řezu.

“Opravdový” sestřih trávníku

Více informací o vřetenových sekačkách na stránkách výrobce
231
206