Telefon: +420 724 699 357 | E-Mail: prodejna@lemer.cz

Traktory a příslušenství SECO

Vyzkoušejte nový konfigurátor  traktorů SECO a vyberte si ten správný traktor přesně pro Vás!  https://www.seco-traktory.cz/konfigurator/nabidka-modelu

Aktuální katalog na rok 2023 ke stažení ZDE.

Challenge

Obratný a snadno ovladatelný žací traktor určený pro náročné domácí uživatele. Jeho hlavní předností je robustní konstrukce, která odpovídá u konkurence mnohdy i dvojnásobné ceně. Další přednosti jsou malý poloměr zatáčení, který se výborně hodí i na členitější pozemky. Vhodný na plochy do cca 8.000 m² o maximálním sklonu 10°. Je výborným celoročním pomocníkem: seče, je možno připojit sklopný vozík, deflektor na mulčování, rozmetadlo, sněhovou radlici o záběru 120 cm a na podzim ho lze využít ke sběru listí.

Ceny všech traktorů jsou uvedeny v Kč, včetně 21 % DPH.

  • Challenge AJ V1 model 2023                      92.900,-
  • Challenge AJ model 2023                          107.900,-
  • Challenge MJ model 2023                         113.900,-


Starjet

Robustní a snadno ovladatelný žací traktor střední třídy určený pro náročné domácí uživatele, ale i pro komunální použití. Starjet je nejrozšířenější žací traktor u nás, od roku 1994 má v ČR již přes 14000 spokojených uživatelů. Tento model je k dostání v několika variantách, které uspokojí i požadavky komunálního provozu. Stroj vlastní konstrukce s dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami. V základní výbavě je stroj vybaven pro sečení pravidelně udržovaných ploch se sběrem posečení hmoty do sběrného koše. Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ.

Ceny všech traktorů jsou uvedeny v Kč, včetně 21 % DPH.


Crossjet

Výkonný a snadno ovladatelný mulčovací traktor. Díky nízké konstrukci, uzávěrce diferenciálu a šípovému dezénu pneumatik je předurčen k mulčování zanedbaných a náletových ploch, které jsou pro jinou techniku nepřístupné. V nezávislém textu nahradil Crossjet svým výkonem 4 pracovníky s profesionálním křovinořezem. Díky přídavným zařízením lze využívat celoročně.

Ceny všech traktorů jsou uvedeny v Kč, včetně 21 % DPH.


Goliath

Traktor vycházející z modelu Crossjet nabitý nejlepší dostupnou technikou. Speciální komunální mulčer určený pro občasnou i pravidelnou údržbu nejhůře dostupných ploch. I přes motor umístěný v zadní části stroje, může být Goliath s aktivním příslušnestvím jako je např. sněhová fréza.

Ceny všech traktorů jsou uvedeny v Kč, včetně 21 % DPH.

  • Goliath  model 2023                     219.900,-
  • Goliath 4×4 model 2023              289.900,-


Doplňky a příslušenství

Pro rozšíření použití techniky SECO dodáváme širokou řadu originálních doplňků a příslušenství. Např. Komunální mulčer, vertikutátor, deflektor, zametací kartáč, rozmetadlo, sklopný vozík, postřikovač, shrnovací radlice, sněhová fréza, sněhové řetězy, univerzální závěs přední a přídavné závaží.

Veškeré příslušenství se snadno připojuje pomocí jediného předního nebo zadního univerzálního závěsu. Na stroj je tedy pouze jednou odborně připojen přední a zadní univerzální závěs a potom si již obsluha sama snadno připojuje veškeré doplňky na příslušenství.

SECO, česká společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi (dříve známá pod názvem AGS Jičín) se stala na začátku roku 2011 jedním z našich dodavatelů kvalitní zahradní techniky.
Detailní popis získáte na stránkách výrobce – www.seco-traktory.cz