Telefon: +420 724 699 357 | E-Mail: prodejna@lemer.cz

Travní sekačky STIGA

  • Elektrické sekačky
  • Motorové benzínové sekačky bez pojezdu
  • Motorové benzínové sekačky s pojezdem
  • Vřetenové a ruční sekačky

Elektrické sekačky vynikají především tichým chodem, nízkou hmotností a minimální údržbou

Elektrické sekačky vynikají především tichým chodem, nízkou hmotností a minimální údržbou. Jejich obsluha je jednoduchá a pohodlná. Vzhledem k závislosti na připojení ke zdroji elektrické energie kabelem jsou vhodné především na menší až středně velké zahrady. Ruční vřetenová sekačka trávu neseká, ale seřezává mezi dvěma ostřími. Tento způsob sečení je k trávě nejšetrnější, proto se s výhodou používá u nově založených trávníků.

Benzínové sekačky jsou ideální volbou pro rozlehlejší zahrady. Nabízejí více výkonu než sekačky elektrické a navíc nejsou závislé na přívodním kabelu. Zvládnou posekat i vyšší a hustší travní porost. Posekanou trávu sbírají do koše. Pokud nebudete chtít trávu sbírat a někde na zahradě skladovat, můžete mulčovat. Dovnitř sekačky lze vsunout mulčovací vložku. Kombinovaně lze střídat mulčovaní a sběr do koše nebo výhoz dozadu.

Více informací o travních sekačkách na stránkách výrobce
Ridery STIGA

 

Tyto výkonné stroje mají všechny výhody spojené s předním sečením a unikátním kloubovým řízením

Kloubové ridery jsou to nejlepší, co Stiga nabízí. Tyto výkonné stroje mají všechny výhody spojené s předním sečením a unikátním kloubovým řízením. Vynikající manévrovací schopnosti jsou samozřejmostí. Všechny stroje jsou vybaveny trvalým pohonem všech čtyř kol. S výjimkou modelu Park Compact mají všechny modely ergonomický ovládací panel a přední světlo. Díky široké nabídce přídavných zařízení získáte stroj s celoročním využitím. Modely Park jsou určeny pro sekání středně velkých a velkých ploch bez závislosti na profilu a členitosti terénu.

Více informací o riderech na stránkách výrobce

Sekací traktory STIGA

 

Traktory Stiga jsou tradiční vyzkoušené modely traktorů, které se hodí k sekání středně velkých až rozlehlých pozemků

Traktory Stiga Estate jsou tradiční vyzkoušené modely traktorů, které se hodí k sekání středně velkých až rozlehlých pozemků. Všechny vynikají snadnou obsluhou a vysokou spolehlivostí. Traktory se řídí předními koly, motor pohání zadní kola a sekací ústrojí je umístěné mezi předními a zadními koly. Všechny modely jsou vybavené hydrostatickou převodovkou (s výjimkou nejmenšího modelu Estate Master) s plynule měnitelnou pojezdovou rychlostí vpřed i vzad. Posekaná tráva je standardně sbírána do zadního sběracího koše. Pokud budete chtít trávu mulčovat, stačí Vám vložit do výhozového otvoru mulčovací vložku.

Více informací o sekacích traktorech na stránkách výrobce

Sněhové frézy STIGA

 

Zbavte se starostí se sněhovou nadílkou

Všechny frézy Stiga jsou konstruované pro náročné severské podmínky. Jsou řešeny tak, aby přinášely maximum užitné hodnoty a současně příjemný požitek z práce.

Před vlastním výběrem vhodné frézy je třeba zvážit velikost a členitost plochy, ze které budete sníh odklízet, a množství sněhu, který ve vaší oblasti běžně padá. Podle konstrukce se sněhové frézy dělí na jednostupňové a dvoustupňové. Jednostupňové jsou vhodné zejména do městských oblastí s malým spadem sněhu, dvoustupňové se naopak hodí do oblastí s větší sněhovou zátěží.

Více informací o sněhových frézách na stránkách výrobce
imgtmb.ashx

Recyklace STIGA

  • Drtiče STIGA
  • Vertikutátory STIGA

Drtiče rozsekají ostříhané výhonky živých plotů a ovocných stromů. Odmechovače provzdušní trávník, který lépe poroste a bude zdravější

Více informací o drtičích a vertikutátorech na stránkách výrobce
imgtmb.ashx