Telefon: +420 724 699 357 | E-Mail: prodejna@lemer.cz

19. dubna 2024

JARNÍ AKCE STIHL

Akce a novinky

513

JARNÍ AKCE OD 1. 4 . DO 30. 6. 2024

Jarní práce snadno a bez řečí.

Využijte akční ceny a vyberte si stroje, se kterými zvládnete všechny jarní práce snadno a bez řečí. Za výhodnou cenu seženete pily, tlakové čističe, vyžínače, křovinořezy i sekačky – a to jak v aku, elektrickém i benzínovém provedení. Připravte se na jaro se stroji STIHL.

 

MOTOROVÉ PILY

Práce se dřevem v lese nebo na zahradě je hračka, když máte po ruce správný stroj. V akční nabídce můžete vybírat z akumulátorových pil pro majitele domů i profesionály, ale také z výkonných benzínových strojů pro celodenní práci v lese. Ať už chystáte palivové dříví, pravidelně připravujete stavební dřevo, nebo jste v lese každý den, na naše motorové pily se můžete vždy spolehnout.

VYŽÍNAČE & KŘOVINOŘEZY

S našimi výkonnými stroji zkrotíte i tu nejdivočejší džungli. Díky promyšlené ergonomii s našimi křovinořezy zvládnete bez problému pracovat i několik hodin i v hustém porostu při údržbě krajiny, lesa i zahrady. Vybírat můžete z celé řady strojů, od lehkých akumulátorových vyžínačů až po ty nejsilnější profesionální stroje s pořádným výkonem.

ZAHRADNÍ SEKAČKY

Každý má jinou představu o dokonalém trávníku. Pro někoho jde o odolný trávník na různé aktivity za domem, pro jiného dokonale zastřižený anglický trávník v předzahrádce. Tyto plochy však mají jedno společné: je třeba je pravidelně udržovat. Vyberte si sekačku, která dokonale vyhovuje potřebám vašim i vašeho trávníku. Elektrické sekačky jsou ideální pro plochy v blízkosti domu, s akumulátorovými získáte větší flexibilitu a ty benzínové sekačky zase bodují extra výkonem.

NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT

Ať už se jedná o údržbu parků, krajiny nebo soukromé zahrady: profesionálové i hobby zahrádkáři ocení promyšlenou technologii a vysoký výkon našich nůžek na živý plot. V rozsáhlém sortimentu nůžek STIHL najdete ten pravý nástroj pro každé použití, bez ohledu na požadovaný výkon nebo řeznou délku. Nůžky přesvědčí při péči o živé ploty svou snadnou ovladatelností a vynikajícím výkonem: pro horizontální nebo vertikální střih i pro všechny ostatní úkoly.

DALŠÍ AKČNÍ PRODUKTY

Praktické kombimotory, jamkovače, zahradní traktory nebo vysokotlaké čističe se hravě postarají o celou vaši zahradu. Rozbrušovací stroje nebo zametač vám zase poslouží na stavbě a s našimi benzínovými rosiči zvládnete ošetřit i celý vinohrad. Prohlédněte si kompletní nabídku našich akčních produktů níže a vyberte si přesně ten, který zrovna potřebujete.

 

 

Comments are closed.